"Bieg po życie" ulicami Proszowic

Polski

W dniu 17 maja 2015 przeprowadzona została druga impreza sportowa  w ramach projektu "Promocja zdrowia poprzez wdrożenie programów profilaktycznych, w tym badań przesiewowych i diagnostyki oraz działań edukacyjnych o tematyce zdrowotnej w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności z powodu nowotworów płuc i oskrzeli w Powiecie Proszowickim"

Tym razem uczestnicy rywalizowali w "Biegu po życie" ulicami Proszowic na dystanie ok 2,5 km.

Początek imprezy miał miejsce na Obiekcie Sportowo Rehabilitacyjnym w Proszowicach gdzie nastąpiła rejestracja uczestników biegu w poszczególnych kategoriach. Każdy startujący w ramach projektu otrzymał pamiątkową koszulkę oraz pakiet żywnościowy. Rywalizacja była podzielona na sześć kategorii i miała charakter towarzyski.

Start przewidziany został na wysokości jednostki PSP w Proszowicach z metą na stadionie miejskim.

Organizatorzy imprezy zapewnili dobrą zabawę oraz atmosferę w której każdy startujący mógł się poczuć zwycięzcą.

Poniżej zestawienie wyników i czasów w każdej z kategorii

 

Kategoria: Gimnazjum - dziewczęta

1 202 Bujak Patrycja Ostrów 0:08:34.77
2 216 Kasperczyk Ilona Siedliska 0:08:38.36
3 218 Barnaś Weronika Opatkowice 0:08:50.75
4 201 Olender Marnia Ostrów 0:08:51.59
5 214 Patoła Magdalena Klimontów 0:09:04.73
6 209 Musiał Klaudia Klimontów 0:09:15.82
7 212 Dukat Wiktoria Budziejowice 0:09:21.31
8 204 Chmiela Julia Opatkowice 0:09:35.69
9 194 Bucka Martyna Proszowice 0:09:56.03
10 219 Moryto Aleksandra Szarbia 0:10:01.88
11 195 Łączek Julia Proszowice 0:10:17.43
12 196 Blitek Maria Proszowice 0:10:17.46
13 233 Maro Gabriela Piotrkowice Małe 0:10:27.59
14 232 Sekunda Jolanta Koniusza 0:10:29.89
15 234 Chmiel Agnieszka Łyszkowice 0:10:33.25
16 211 Dukat Marcelina Budziejowice 0:10:44.71
17 210 Porębska Gabriela Proszowice 0:10:44.77
18 199 Tomasik Maria Posądza 0:10:51.29
19 237 Czyż Izabela Górka Jaklińska 0:10:55.84
20 197 Duraj Zuzanna Piotrkowice Wielkie 0:11:07.48
21 193 Bugaj Klaudia Proszowice 0:11:32.73
22 192 Piorunowicz Natalia Posądza 0:11:33.70
23 200 Jaworska Natalia Piotrkowice Małe 0:11:43.48

 

Kategoria: Gimnazjum - chłopcy

1 235 Luty Adrian Górka Jaklińska 0:06:20.73
2 236 Chodźba Damian Koniusza 0:06:45.17
3 161 Miarka Dominik Witów 0:06:56.47
4 198 Sekunda Daniel Kadzice 0:06:56.67
5 238 Rusiecki Piotr Majkowice 0:07:05.39
6 213 Rojewski Piotr Glewiec 0:07:19.36
7 207 Dzikowski Piotr Proszowice 0:07:36.94
8 171 Piorun Kamil Książnice Wielkie 0:07:54.08
9 205 Kupidło Artur Zielenice 0:08:00.56
10 217 Łąkas Kamil Przezwody 0:08:03.64
11 203 Florczykiewicz Jakub Proszowice 0:08:04.10
12 206 Gudowski Wiktor Proszowice 0:08:06.73
13 160 Świątek Maciej Siedliska 0:08:13.32
14 163 Stasielak Mateusz Książnice Małe 0:08:18.49
15 166 Jazgarzyński Jakub Przemyków 0:08:40.22
16 169 Chlebek Kacper Łapszów 0:09:02.29
17 164 Ziętara Sebastian Filipowice 0:09:05.88
18 239 Golba Bernard Włostowice 0:09:15.30
19 170 Zając Szczepan Morsko 0:09:17.69
20 162 Macheta Filip Przemyków 0:10:12.90
21 167 Badoń Krystian Łapszów 0:10:27.47
22 172 Wilk Patryk Sokołowice 0:11:25.00
23 165 Grudowski Dawid Włostowice 0:11:26.05
24 240 Dybała Damian Przemyków 0:13:29.78

 

Kategoria: Szkoły średnie - dziewczęta

1 136 Jamróz Magdalena Małoszów 0:08:09.64
2 149 Stolarska Aleksandra Czernichów 0:09:46.61
3 138 Koral Monika Czechy 0:09:51.05
4 139 Gołdyn Anna Czuszów 0:09:53.74
5 140 Kaczor Klaudia Bolów 0:09:54.52
6 127 Dej Gabriela Łosośkowice 0:10:07.23
7 147 Michalska Iwona Wierzbica 0:10:07.48
8 135 Sobecka Aleksandra Nadzów 0:10:07.90
9 126 Pasierb Karolina Grębocin 0:10:08.10
10 124 Mierzwa Natalia Górka Stogniowska 0:10:51.24
11 148 Luty Patrycja Wąsów 0:11:21.25
12 134 Makola Justyna Posiłów 0:11:24.36
13 125 Wymazała Gabriela Mniszów 0:12:24.59
14 130 Adamczyk Angelika Proszowice 0:12:30.05
15 123 Pituch Kamila Proszowice 0:12:38.12
16 122 Dulewicz Karolina Proszowice 0:12:38.35
17 129 Grysiak Karolina Stogniowice 0:13:20.11

 

Kategoria: Szkoły średnie - chłopcy

1 157 Fryt Jan Chorążyce 0:06:51.73
2 145 Bil Michał Nadzów 0:06:55.98
3 95 Bieńko Przemysław Gniazdowice 0:07:01.11
4 143 Jastrząb Dawid Górka Stogniowska 0:06:55.98
5 141 Czekaj Kamil Makocice 0:07:14.44
6 115 Piątek Łukasz Kuchary 0:07:21.51
7 116 Kura Adam Opatkowice 0:07:33.43
8 133 Jaskuła Kamil Kamieńczyce 0:07:36.42
9 114 Psica Adam Proszowice 0:07:37.17
10 132 Nawrot Grzegorz Proszowice 0:07:43.36
11 155 Kowalik Dariusz Piotrkowice Wielkie 0:07:50.15
12 144 Bednarczyk Sławomir Kępa 0:08:02.66
13 119 Bartosik Karol Przezwody 0:08:05.17
14 93 Kania Mateusz Stogniowice 0:08:08.11
15 142 Gawron Piotr Makocice 0:08:09.77
16 128 Cała Piotr Piotrkowice Wielkie 0:08:28.62
17 121 Trojanowski Mateusz Kowala 0:08:34.42
18 152 Marzec Patryk Pławowice 0:08:50.75
19 118 Włosowicz Jakub Skalbmierz 0:09:05.29
20 120 Nadolnik Karol Stogniowice 0:09:24.59
21 154 Katarzyński Oskar Karwin 0:09:25.38
22 146 Rokita Rafał Chorążyce 0:09:26.25
23 156 Szumera Mirosław Janikowice 0:09:31.23
24 117 Płaszewski Bartosz Proszowice 0:09:42.50
25 137 Malara Jakub Tępoczów Rzędziny 0:09:57.74
26 131 Juszczyk Dariusz Szczytniki 0:11:20.57
27 151 Krosta Bartosz Górka Jaklińska 0:11:21.00
28 94 Woźniak Michał Wielgus 0:11:23.56
29 92 Kwiecień Dawid Stogniowice 0:11:24.26
30 150 Rokosz Przemysław Rzędowice 0:13:52.70
31 153 Katarzyński Łukasz Karwin 0:13:52.77

 

Kategoria: OPEN - kobiety

1 109 Łącka Magdalena Proszowice 0:07:44.01
2 63 Nowakowska Paulina Mysławczyce 0:08:37.20
3 100 Wojtusik Dominika Proszowice 0:09:08.20
4 96 Łój-Konieczna Edyta Gniazdowice 0:10:11.60
5 113 Chmiel Dominika Łyszkowice 0:10:49.35

 

Kategoria: OPEN - mężczyźni

1 111 Jończyk Jakub Hebdów 0:06:07.97
2 110 Marzec Krystian Nowe Brzesko 0:06:21.56
3 112 Kawalec Piotr Klimontów 0:06:40.81
4 98 Breksa Michał Kuchary 0:06:46.92
5 60 Nieczytaiłow Michał Górka Stogniowska 0:07:00.79
6 102 Król Włodzimierz Proszowice 0:07:18.62
7 105 Kowalski Krzysztof Proszowice 0:07:22.34
8 104 Chmiela Rafał Opatkowice 0:07:38.92
9 56 Bogacz Jarosław Nadzów 0:07:50.30
10 59 Rybiński Grzegorz Proszowice 0:07:52.05
11 101 Łakomski Grzegorz Proszowice 0:07:54.32
12 55 Adamski Rafał Proszowice 0:08:00.06
13 57 Zając Krzysztof Proszowice 0:08:30.75
14 107 Oracz Mariusz Przemyków 0:09:00.20
15 61 Raś Grzegorz Posądza 0:09:15.61
16 106 Badzioch Adam Przemyków 0:09:51.69
17 108 Ostrowski Janusz Przesławice 0:10:02.15
18 62 Skucha Wojciech Proszowice 0:10:07.30
19 58 Kacała Zbigniew Proszowice 0:10:12.18
20 97 Walczak Jarosław Piotrowice 0:14:08.98
21 99 Fularski Arkadiusz Opatkowice 0:14:15.33
22 103 Pióro Grzegorz Muniaczkowice 0:15:09.83

 

Wideo